Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Шиномонтаж: колекція JW Anderson весна-літо 2022

23 вересня 2021

Британський бренд JW Anderson представив свою жіночу колекцію сезону весна-літо 2022 як календар із зображеннями, що їх зняв Юрген Теллер.

JW Anderson весна-лето 2022JW Anderson весна-літо 2022

Календар на 2022 рік містить 26 зображень (по 2 на кожен місяць плюс передня й задня обкладинки). На фото — моделі в новій колекції Джонатана Андерсона й портрети самого фотографа. Знімання бренд улаштував в лондонській шинній крамниці. Потім шини перевезли до студії Юргена для його автопортретів. Колекція весна-літо 2022 — це шоста презентація JW Anderson у вигляді друкованої продукції (також відомої як шоу в коробці) і четвертий сезон поспіль, коли для бренду знімає Теллер.

JW Anderson весна-лето 2022JW Anderson весна-літо 2022

Нова колекція Джонатана Андерсона для його однойменного бренду — це безкомпромісне дослідження текстури, матеріалу й зіставлень за об’ємом. Вся колекція побудована на контрастах: легкі й невагомі силуети поєднуються з важкими аксесуарами. Ідея екстремальних зіставлень виражена в яскравих рожевих лакованих сукнях і сукнях з м’якої шкіри напа; архітектурних спідницях з обтислими топами; об’ємних штанах з японського деніму в поєднанні з предметами одягу, повністю прорізаними криноліновою сіткою.

JW Anderson весна-лето 2022JW Anderson весна-літо 2022

Переглянути всю колекцію JW Anderson весна-літо 2022

тренд · JW Anderson ·

Ще в розділі BRAND

Популярне