Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ідеальний союз: колаборація Gorillaz х Levi's

27 лютого 2019

Після колаборації з G-SHOCK минулого року анімаційна музична група Gorillaz представила новий спільний проект з Levi's. Колекція сфокусована на фірмовому логотипі Levi's, який переробив художник і співавтор Gorillaz, Джеймі Г'юлетт. Чотири учасники Gorillaz – 2D, Мердок Ніккалс, Нудл і Рассел Гоббс – також представлені на моделях по всій колекції.

Gorillaz х Levi's

«Levi's завжди був частиною музичної культури. І, коли ми вибираємо того, з ким робитимемо спільну колекцію, головний критерій для нас – взаємна любов. Так склалося історично. Ми – фанати Gorillaz, а вони – фанати Levi's», – зазначив Джонатан Ченг, старший віце-президент Levi's по дизайну.

Сама колекція включає джинсові куртки з малюнком, виконаним ніби аерозольною фарбою, а також толстовки з принтом, футболки та сумки, які можна персоналізувати. Шанувальники групи можуть вибирати з ексклюзивної бібліотеки творів Джеймі Г'юлетта, а також змінювати візерунки, мотиви, кольори і розміри дизайнів.

Цікаво, що група вирішила зробити колекцію кастомізованою. Музиканти пояснили це тим, що вони вірять у «використання творчої сили мільйонів їхніх шанувальників», а також, «щоб дати шанувальникам можливість вибору».

 

музыканты ·

Ще в розділі Бренд

Популярне