RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ідеальний союз: колаборація Gorillaz х Levi's

27 лютого 2019

Після колаборації з G-SHOCK минулого року анімаційна музична група Gorillaz представила новий спільний проект з Levi's. Колекція сфокусована на фірмовому логотипі Levi's, який переробив художник і співавтор Gorillaz, Джеймі Г'юлетт. Чотири учасники Gorillaz – 2D, Мердок Ніккалс, Нудл і Рассел Гоббс – також представлені на моделях по всій колекції.

Gorillaz х Levi's

«Levi's завжди був частиною музичної культури. І, коли ми вибираємо того, з ким робитимемо спільну колекцію, головний критерій для нас – взаємна любов. Так склалося історично. Ми – фанати Gorillaz, а вони – фанати Levi's», – зазначив Джонатан Ченг, старший віце-президент Levi's по дизайну.

Сама колекція включає джинсові куртки з малюнком, виконаним ніби аерозольною фарбою, а також толстовки з принтом, футболки та сумки, які можна персоналізувати. Шанувальники групи можуть вибирати з ексклюзивної бібліотеки творів Джеймі Г'юлетта, а також змінювати візерунки, мотиви, кольори і розміри дизайнів.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

Цікаво, що група вирішила зробити колекцію кастомізованою. Музиканти пояснили це тим, що вони вірять у «використання творчої сили мільйонів їхніх шанувальників», а також, «щоб дати шанувальникам можливість вибору».

 

музыканты ·

Ще в розділі Бренд

Популярне