Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Hublot у колаборації з китайським художником Ikky Lin представили картину до місячного Нового року

21 лютого 2022

Щоб відсвяткувати місячний Новий рік, швейцарська годинникова мануфактура Hublot доручила Ikky Lin, молодому китайському художникові, створити витвір мистецтва із зображенням тигра.

 

У традиційній китайській культурі тигр вважається королем усіх звірів і твариною, обдарованою величезною силою. На запрошення Hublot Ikky Lin створив картину, присвячену Року Тигра, у своєму унікальному стилі, стираючи межі між реальністю та уявою. Особистий стиль художника дав йому змогу переосмислити цей символ сили й хоробрості. Втілюючи сміливий і бунтівний дух тигра, його новаторська робота передає найкращі побажання Hublot у Рік Тигра, рік руху й рішучості.

 

Ikky Lin — молодий художник з Тайваню, який здобув широке визнання завдяки своєму особливому стилю. Зображуючи рідкісних тварин та оживляючи своє мистецтво тонкими мазками й енергійними сміливими кольорами, він створює унікальну країну див. Його вишукані авангардні твори мистецтва передають беззастережну пристрасть до мистецтва й демонструють відданість справі, уособлюючи цінності, дуже дорогі для Hublot — вічне прагнення досконалості.

Hublot ·

Ще в розділі BRAND

Популярне