RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Hublot представляють новий годинник Big Bang із сапфіру

21 квітня 2021

Швейцарський годинниковий бренд Hublot представляє нову модель Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire, яка втілює в собі давню традицію компанії, започатковану у 2016 році з випуском Big Bang Unico — першого годинника із сапфіру.

 

Корпус нового годинника Big Bang Integral Tourbillon Full Sapphire, що складається з 37 елементів, було повністю спроєктовано для розміщення автоматичного механізму з турбійоном. Майстри мали на меті позбутися майже всіх видимих ​​гвинтів, переглянути загальну геометрію й розробити нові параметри корпусу, щоб інтегрувати в нього браслет із сапфіру, а також заново переосмислити дизайн.

 

Браслет моделі складається зі 165 компонентів, 22 з яких виготовлено із сапфіру. На особливу увагу заслуговують унікальні титанові вставки. Hublot максимально зменшили їх у розмірах, щоб вони не виступали з обох сторін кожної ланки браслета. Ця інноваційна технологія вперше використовується не тільки на мануфактурі бренду, а й певне у всій годинниковій індустрії.

 
 

«Створення інтегрованого корпусу й браслета із сапфіру вважалося неможливим, і ми стали першим брендом, якому вдалося домогтися вершини майстерності в галузі оброблення сапфіру. Ми змогли індустріалізувати його та започаткували серійне виробництво. Знадобилося п’ять років, щоб втілити в життя наш перший корпус із сапфіру, і майже стільки ж часу пішло на створення першого браслета. Виробництво обох деталей із сапфіру і їхнє об’єднання в єдине ціле ознаменувало собою кульмінацію серйозної роботи всіх команд компанії Hublot. Пишаємося тим, що саме ми пишемо перші рядки цього нового етапу в історії інноваційних матеріалів», — прокоментував генеральний директор Hublot Рікардо Гвадалупе.

часы ·

Ще в розділі Бренд

Популярне