VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

HEROISM — перший український бренд bespoke-костюмів для жінок

25 березня 2021

Український бренд Indposhiv Bespoke House, який вже 12 років спеціалізується на пошитті чоловічих костюмів, цього року вирішив опанувати нові території. Засновниця марки Катерина Возіанова оголосила про запуск бренду жіночих костюмів Heroism.

«Heroism народився в дуже незвичний період мого життя, — розповідає Возіанова. — Уперше за тривалий час я ніби втратила внутрішнє опертя і віру в себе — не на тиждень або місяць, а майже на рік. І це породило потребу відчути особливу силу. Силу, якої не треба нікому показувати. Силу, напевне властиву кожній жінці, що не завжди виявляє її. Мені вперше захотілося зробити костюми для жінок і самій носити їх. Ми назвали наш бренд bespoke-костюмів для жінок Heroism. Тому що я щиро вважаю, що кожна жінка — героїня. Опускаючи всі феміністичні гасла, просто скажу, що в нашому світі жінки досить багато чого „мусять“ і витрачають на це дуже багато сил. Саме для них ми робимо Heroism».

До асортименту бренду ввійдуть тільки класичні речі: костюми-двійки та трійки зі спідницями й штанами, сорочки, пальта й плащі. Кожну річ, у традиціях bespoke, створюватимуть індивідуально за мірками й лекалами замовниці.

Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Бренд

Популярне