Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Річ дня: оновлена версія сумки Gucci Bamboo 1947

26 січня 2022

Дизайнер Алессандро Мікеле оновив дизайн найкультовішого аксесуара модного Дому Gucci. Тепер сумка з бамбуковою ручкою, яку Ґуччіо Ґуччі придумав у 1947 році, набула сучасного прочитання. Мікеле зберіг головні відмітні ознаки відомого дизайну й модернізував елементи, щоб створити зв’язок між минулим, теперішнім і майбутнім.

Gucci Bamboo 1947

Нову версію сумки Bamboo 1947 переосмислено з погляду сучасності. Тепер вона споряджена змінними ремінцями зі шкіри й тканини та пропонує своєму власникові ще більшу універсальність і зручність. Сумка з круглою ручкою доступна для придбання в трьох розмірах: середньому, маленькому й міні. Всі моделі представлені в гарних землистих відтінках з каучуку, білої і чорної лакованої шкіри, а мінісерія може похвалитися ексклюзивною палітрою яскравих тропічних відтінків.


Gucci Bamboo 1947

Gucci Bamboo 1947

Gucci Bamboo 1947

Щоб відсвяткувати запуск нової лінії, Gucci запросили дев’ять міжнародних творчих особистостей для спільної роботи над цифровим проєктом. Усіх учасників попросили поділитися своїм особистим баченням Gucci Bamboo 1947 і представити витвір мистецтва із зображенням сумки з бамбуковою ручкою. За допомогою серії світлин, ілюстрацій, картин і відеороликів лінія ожила через незліченну кількість об’єктивів, кожен з яких являє новий погляд на переосмислену легендарну сумку. Серед талановитих митців — учасників проєкту такі: фотографи Маддалена Арчеллоні, Лу Ескобар, Катя Маєр, Тео Лю Сянюй, Чо Гі-Сок і Сюзанна Сарофф, а також художники Ніко Іто, Самсон Бакаре і Еверетт Гленн.

1 / 9
2 / 9
3 / 9
4 / 9
5 / 9
6 / 9
7 / 9
8 / 9
9 / 9

Gucci ·

Ще в розділі BRAND

Популярне