Грецькі канікули в новому лукбуці Anna October

23 березня 2018
Знайти фанатів елегантного одягу Anna October в Instagram можна легко - за хештегом #AnnaOctoberLadies. Хештег вже сам по собі визначає позиціонування - дівчата, які носять цей бренд - леді й завжди елегантні. У 2018 році героїня Анни Октябрь спокійна й граціозна, її одяг відповідає її природним манерам, а також витонченості тіла й розуму.

Таку дівчину засновник бренду показала в новому лукбуці колекції, знятому в Греції. Вона виглядає багатою, як "лебідь" Капоте, впевненою, як американська художниця-феміністка, жіночною, як паризька демімонда, в ті дні, коли жінки годинами сиділи в роздягальнях. "Ця колекція зручна, складна й ідеально спрощена в той же час, вона вихваляє жінку в тисячі обличчях, залишаючись вірною елегантності, з якої вона народилася", - розповідає Октябрь.

Натуральні тканини, деталі ручної роботи, химерні міді-сукні, вільні брюки й блузки з високою талією, що розкривають плечі або натхненні класикою чоловічого одягу - таким бачить ідеальний гардероб сучасної дівчини Анна Октябрь.

Украинские дизайнеры · ANNA OCTOBER · Украинская мода ·

Ще в розділі Бренд

Популярне