Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Фонд сучасного мистецтва Cartier представляє онлайн-програму

24 квітня 2020

У цей безпрецедентний для світу період фонд сучасного мистецтва Fondation Cartier запрошує всіх охочих познайомитися із заходами, виставками й діяльністю фонду в межах великої онлайн-програми. На digital-платформі доступні серії подкастів, відео, статті, зокрема й неопубліковані раніше матеріали.

Цікавинка програми Fondation Cartier — виставка The Grand Animal Orchestra, яка вперше пройшла з величезним успіхом у 2016 році й стала частиною колекції фонду. Експозицію The Great Animal Orchestra створив американський музикант і фахівець у галузі біоакустики Берні Краузе в співпраці з англійською студією United Visual Artists (UVA). Проєкт дає змогу зануритися у світ тварин, що нині під загрозою вимирання в сучасному світі.

Фонд пропонує послухати уривки із семи аудіофрагментів, що являють собою звукову інсталяцію The Great Animal Orchestra, у своєму Instagram-акаунті. Зі свого боку сайт The Great Animal Orchestra, створений у межах виставки, дає змогу кожному стати диригентом великого «музичного ансамблю». Також проєкт надав доступ до серії інтерв’ю з Берні Краузе.

выставка · Cartier ·

Ще в розділі BRAND

Популярне