VOGUE UA CONFERENCE
search Created with Sketch.

Головний взуттьовик Louis Vuitton Фабріціо Віті про те, чого хоче жінка

24 жовтня 2017

Головний взуттьовик Louis Vuitton Фабріціо Віті знає, які туфлі хоче жіка, – і вже другий сезон поспіль робить їх під власною маркою

На іншому кінці дроту - Фабріціо Віті, людина, яка очолювала взуттєвий напрямок Prada і Gucci, а тепер продовжує кар'єру в Louis Vuitton. У минулому сезоні він запустив власну марку і розповідає мені, що назвав зимову колекцію Violets - тому що любить пісню Біллі Голідей Violets For Your Furs, а його батько 45 зим поспіль дарував його мамі букет фіалок до Дня закоханих. Знову виявляється, що геніальне - просто. Віті не претендує на те, щоби зламати систему, не називає хитромудрих джерел натхнення, а креативний директор московського ЦУМ Наталія Гольденберг вже встигла зізнатися в коханні до його туфлів у недавньому інтерв'ю Vogue UA.

Фабріціо Віті

Чарівність Віті полягає в тому, що він дійсно любить жінок. Про це - і спокусливо вигнуті балетки, і туфлі на масивних підборах не вище 6 см, прикрашені квітами зі шкіри, і улюблена модель Фабріціо - гостроносі ботильйони з вохрової замші і чорної полірованої шкіри з гумовими бантами. У Louis Vuitton йому потрібно красиво «взути» всіх жінок на землі, а в Fabrizio Viti можна дати волю почуттям: згадати маму - типову італійку зразка 1950-х, улюблених актрис французької нової хвилі Катрін Денев і Бріжіт Бардо, а також подумати про своїх подруг і колег - реальних жінок, які багато працюють і хочуть, не перевзуваючися, йти з офісу прямо до бару. Бізнес-партнери Віті - головний редактор журналу System Алексія Нідзельські, що відповідає за піар, та її невістка Жизела Нідзельські, що займається комерцією, - носять його манірне взуття з джинсами Junya Watanabe, та Фабріціо подобається елемент несподіванки. «У будь-якої мелодії повинен бути переломний момент. Громіздкий каблук, каучук, чорний кант - щось повинно порушувати гармонію», - каже дизайнер, який отримав від Марка Джейкобса прізвисько Девід Коперфілд - за вміння читати думки.

Лофери Daisies з лакованої шкіри, Fabrizio Viti
Туфлі Be my Valentine з замші, Fabrizio Viti
Ботильйони Daisy з атласу, Fabrizio Viti
Балетки Be my Valentine з замші, Fabrizio Viti

Текст: Соня Кваша

Фото: Robin Galiegue

Стиль: Louis Portejoie

Модель: Marina Damjanovic

Читайте також: 

Похмура романтика: що потрібно знати про бренд Erdem

Ірина Шейк на сторінках книги Every Wear Intimissimi

Gucci · Prada · Louis Vuitton · обувь · Тенденции осень-зима 2017/2018 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне