RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Емма Вотсон — новий член ради директорів Kering

17 червня 2020

Модний конгломерат Kering представив нових членів ради директорів, серед яких актриса й активістка Емма Вотсон, президент онлайн-платформи Didi Chuxing Жан Лью й колишній генеральний директор Credit Suisse Group Тіджане Тіам. Їхні кандидатури схвалили акціонери Kering на річних загальних зборах компанії. Емму Вотсон також призначили головою комітету ради директорів з питань сталого розвитку.

Емма Вотсон

Емма Вотсон відома не тільки акторською кар’єрою, а й активістською діяльністю. Дівчина виступає за інклюзивність і рівність, опікується екологічними проблемами й підтримує стійкий підхід до моди. У 2014 році вона стала глобальним послом доброї волі ООН. Головний виконавчий директор конгломерату Франсуа Анрі-Піно заявив, що пишається своєю талановитою й творчою командою. «Я радий вітати в нашій раді директорів Жана Лью, Тіджане Тіама й Емму Вотсон. Їхні знання й компетенції, а також різноманітний досвід і перспективи стануть безцінним доповненням до ради директорів Kering. Колективний розум, який виходить з різних поглядів, і багатий досвід мають вирішальне значення для майбутнього нашої компанії», — розповів Піно.

Эмма Уотсон ·

Ще в розділі Бренд

Популярне