VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Еді Сліман показав нову лінію сумок Celine

18 жовтня 2018

Новий креативний директор Celine, Еді Сліман, оновив лінію сумок французького бренду. На зміну легендарній сумці-боксу з'явились новоспечені С bag і Triomphe, поповнилася колекція «молодіжними» С charm, а гучна 16 bag з'явилася у великому і маленькому розмірах.

MEDIUM C BAG IN SHINY CALFSKIN

Нова C bag, на відміну від своєї попередниці, доповнена важким ланцюжком і буквою С на застібці. Модель доступна одразу в 14 варіаціях, які різняться за кольором і фактурою: від варіантів з гладкої шкіри до стьоганих сумок і моделей з крокодилової і зміїної шкіри. Поповнила список новинок овальна сумка C charm ідеальний молодіжний варіант, який доступний в двох розмірах і трьох класичних кольорах: червоному, чорному і білому.

MEDIUM TRIOMPHE BAG IN CROCODILE

Модель Triomphe виділяється наявністю помітної золотої пряжки і створена для того, щоб носити її через плече. Сумка доступна в червоному, винному, білому, смарагдовому, бежевому і чорному кольорах, а також з крокодилячої шкіри. Що ж стосується чорної версій елегантної і суворої 16 bag, з якою Леді Ґаґа вийшла в серпні цього року, тепер шанувальники бренду можуть її придбати ще в благородних коричневому, пудровому і пильно-блакитному кольорах.

.

MEDIUM C BAG IN LIZARD
MEDIUM 16 BAG IN SATINATED CALFSKIN
MEDIUM C BAG IN CROCODILE
MEDIUM C BAG IN BICOLOUR QUILTED CALFSKIN
MEDIUM TRIOMPHE BAG IN SHINY CALFSKIN
MEDIUM 16 BAG IN GRAINED CALFSKIN
MEDIUM C CHARM BAG IN QUILTED CALFSKIN
ALPHABET C NECKLACE IN BRASS WITH GOLD FINISH
RECTANGULAR SUNGLASSES IN ACETATE
CHAÎNE TRIOMPHE SMALL HOOPS IN BRASS WITH VINTAGE GOLD FINISH

Celine · Эди Слиман ·

Ще в розділі Бренд

Популярне