Еді Сліман показав нову лінію сумок Celine

18 жовтня 2018

Новий креативний директор Celine, Еді Сліман, оновив лінію сумок французького бренду. На зміну легендарній сумці-боксу з'явились новоспечені С bag і Triomphe, поповнилася колекція «молодіжними» С charm, а гучна 16 bag з'явилася у великому і маленькому розмірах.

MEDIUM C BAG IN SHINY CALFSKIN

Нова C bag, на відміну від своєї попередниці, доповнена важким ланцюжком і буквою С на застібці. Модель доступна одразу в 14 варіаціях, які різняться за кольором і фактурою: від варіантів з гладкої шкіри до стьоганих сумок і моделей з крокодилової і зміїної шкіри. Поповнила список новинок овальна сумка C charm ідеальний молодіжний варіант, який доступний в двох розмірах і трьох класичних кольорах: червоному, чорному і білому.

MEDIUM TRIOMPHE BAG IN CROCODILE

Модель Triomphe виділяється наявністю помітної золотої пряжки і створена для того, щоб носити її через плече. Сумка доступна в червоному, винному, білому, смарагдовому, бежевому і чорному кольорах, а також з крокодилячої шкіри. Що ж стосується чорної версій елегантної і суворої 16 bag, з якою Леді Ґаґа вийшла в серпні цього року, тепер шанувальники бренду можуть її придбати ще в благородних коричневому, пудровому і пильно-блакитному кольорах.

.

MEDIUM C BAG IN LIZARD
MEDIUM 16 BAG IN SATINATED CALFSKIN
MEDIUM C BAG IN CROCODILE
MEDIUM C BAG IN BICOLOUR QUILTED CALFSKIN
MEDIUM TRIOMPHE BAG IN SHINY CALFSKIN
MEDIUM 16 BAG IN GRAINED CALFSKIN
MEDIUM C CHARM BAG IN QUILTED CALFSKIN
ALPHABET C NECKLACE IN BRASS WITH GOLD FINISH
RECTANGULAR SUNGLASSES IN ACETATE
CHAÎNE TRIOMPHE SMALL HOOPS IN BRASS WITH VINTAGE GOLD FINISH

Celine · Эди Слиман ·

Ще в розділі Бренд

Популярне