RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що слід знати про молодий нідерландський бренд Ninamounah

25 лютого 2020

Біологічний підхід і експериментальний крій молодого амстердамського бренду Ninamounah привертає все більше уваги. Розповідаємо, що слід знати про перспективний лейбл і чому за ним варто стежити.

Робота Ninamounah зосереджена на створенні інстинктивного і експериментального дизайну, який виходить за звичні межі означення тіла і навіть психіки. Засновниця і креативна директорка бренду Нінамуна Лангестраат прийшла в моду не традиційним шляхом. Вона вивчала таксидермію і біологію, тоді вирішила зайнятися текстильним дизайном, а вже тоді спробувала свої сили в створенні одягу. Однак захоплення біологією продовжило відігравати величезну роль у її роботі.

Часто колекції Лангестраат не так про реальний одяг, як про тіло, що в підсумку пробивається крізь нього. Вона досліджує свободу і обмеження людського тіла (і психіки) у своїх езотеричних, чуттєвих, а іноді і еротично заряджених колекціях. «Моя робота – це відображення того, що означає бути людиною, – пояснює вона. – Це свого роду дослідження або дискусія про те, чому ми робимо речі, чому ми відчуваємо так, а не інакше, як ми уявляємо наші тіла, чому ми маємо такий вигляд».

Ninamounah представляє незвичні-звичні речі. Хоч у колекціях бренду переважають маскулінні форми, вони розмиваються завдяки м'яким лініям. Ідея метаморфоз тіла проявляється, наприклад, в об'ємних, в'язаних костюмах з мохеру, натхненних «пророслим волоссям на тілі». Також як один з основних мотивів кожної колекції Лангестраат використовує концепцію уніформи. «Що цікавого в уніформі, так це те, що вона має бути безстатевою, нейтральною. Але при цьому вона може мати гіперсексуальний вигляд. На це ми і робимо ставку», – каже дизайнер.

дизайнер ·

Ще в розділі Бренд

Популярне