RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Що слід знати про літню капсулу Jil Sander+

10 липня 2019

Креативні директори Jil Sander, Люк і Люсі Мейєри, представили нову літню капсулу Jil Sander +.
 

Мейєри непомітно запустили лінію Jil Sander+ на початку 2019 року як додаток до головного сегменту бренду. «Під час роботи над основними колекціями ми відчули, що існує реальна потреба в речах, які ми пропонуємо в лінії Plus», – сказала Люсі. – Головна лінія призначена для життя в місті, заходів, роботи. Але якщо ви вирушаєте на вихідні в село або на природу, вам потрібен інший тип гардероба, більш функціональний. З іншим кроєм, тканиною і навіть настроєм».

«Ми з Люсі родом з місць, які, скажімо, були далекими від центру міста», – каже Люк про свою молодість у канадських горах, неподалік Тихого океану, і про рідне місто Люсі в швейцарських Альпах. «Велика частина роботи досить автобіографічна. Ми подумали, що нам потрібно? Чого нам не вистачає? Що ми хочемо? Ідея Plus народилася з цього контексту».

У дизайнерів є чітке уявлення про вигляд ідеальних літніх речей першої необхідності. Усі запропоновані каптани, сорочки та комбінезони створені у світлих тонах невагомих форм. Те, що ви точно не знайдете в дочірній лінії Jil Sander, – це it-фактор в його традиційному розумінні. «Нам було цікавіше зібрати докупи речі, які ми вважаємо необхідними, але в той же час дуже красивими», – каже Люк.

Jil Sander ·

Ще в розділі Бренд

Популярне