Чиста робота: Artem Klimchuk весна-літо 2018

05 вересня 2017

Показ Artem Klimchuk весна-літо 2018 почався з голосового повідомлення про ніжність, любов, свободу, юність та інші зворучшливі речі. По стінах і підлозі літали світлові червоні плями, які заколисували й методично вводили в транс. Коли на подіум вийшли перші моделі, стало зрозуміло, що дизайнер лишається вірним обраній стилістиці – чіткі лінії, чисті кольори, лаконічний крій. Уся колекція побудована на чотирьох кольорах – вугільно-чорному, сніжно-білому, нейтральному бежевому і червоному гренадині. 

Artem Klimchuk весна-літо 2018

Строгі й по-доброму аскетичні жакети, тренчі й сукні були розшиті перлинами й стеклярусом. Такі ж блискучі елементи повторювалися в макіяжі моделей – в складці рухливої повіки були намальовані стрілки, немов з битого скла.

Artem Klimchuk весна-літо 2018

Дещо дивний вигляд мали зачіски, але безумовно стилізована хала на голові відсилала до романтизму 70-х років минулого століття. Подібну зачіску свого часу любила актриса Анастасія Вертинська.

Artem Klimchuk весна-літо 2018

Сукні-бюстьє з довгими "схвильованими" спідницями, архітектурні подовжені жакети, які можна носити без «низу», об'ємні плащі й прозорі шари спідниць – Климчук зібрав в одній колекції найбільш неочевидні, а від того не менш модні тренди майбутнього сезону. 

Фото: Гліб Губа

Читайте також: 

Еротичний тизер до колекції Frolov весна-літо 2018

Рекламная кампания BEVZA осень-зима 2017/18​

коллекции · Украинские дизайнеры · ARTEMKLIMCHUK ·

Ще в розділі Бренд

Популярне