Чим запам'ятався Тиждень моди в Лондоні весна-літо 2018

20 вересня 2017

Другий і найкоротший з усіх Тижнів моди, лондонський, завершився. Тривалість заходу як ніколи краще позначилася би на якості. Burberry, Gareth Pugh, Mary Katrantzou, Simone Rocha, J.W.Anderson, Erdem і Chalayan – в англійській столиці представили свої колекції головні модні інтелектуали. Хтось надихався гардеробом Єлизавети Другої, а хтось сумував з приводу знеособлення через нові технології та гаджети. Vogue.ua підбив підсумки одного з головних заходів цієї осені в Лондоні.

Emilia Wickstead, Erdem і Roksanda
Emilia Wickstead весна-літо 2018

Сукні джазових співачок з цупкої парчі пляшкового кольору Erdem, стрічки й капелюхи Марії-Антуанетти Emilia Wickstead і сукні з золотою бахромою Roksanda - найефектніші та найжіночніші колекції представили саме ці бренди. Повний огляд робіт дизайнерів можна прочитати тут

Peter Pilotto, Chalayan і Topshop
Topshop весна-літо 2018

Тиснути інтелектом теж треба вміти. А ще більшої майстерності потребують вибухові коктейлі з інтелекту та гумору. Це, як ніколи краще, виходить у Peter Pilotto, Chalayan і Topshop. За лінком можна прочитати про все, що надихало розумних та сміливих.

Simone Rocha, J.W.Anderson і Mary Katrantzou
Mary Katrantzou весна-літо 2018

Рідкісний дизайнер може обійтися в своїй творчості без дитячих спогадів й переживань. Ляльки з гіпсовими обличчями, конструктори LEGO й рожеві фламінго - в брендах Simone Rocha, J.W.Anderson й Mary Katrantzou знають, як трансформувати сонячних зайчиків на стінах дитячої кімнати на життєрадісні й комерційно успішні колекції. Почитати більше можна тут. 

Burberry осінь-зима 2017/2018
Burberry весна-літо 2018

Британський модний Будинок Burberry один з небагатьох, хто вирішив не зупинятися і втілити в життя ідею продавати коллекції «просто з жару», тобто одразу з подіуму, й тому нова робота була промаркована як «осінь-зима 2017/18». Крістофер Бейлі знову продемонстрував свою віртуозну майстерність балансу між минулим і майбутнім, змішавши знакову для бренду «клітинку», про яку довелося забути на багато років через неправильні асоціації з англійськими футбольними бешкетниками з елементами гусарських мундирів і бабусиними кардиганами. Повний огляд показу можна знайти тут.  

Streetstyle в Лондоні: образи й деталі

Тиждень моди неможливо уявити без гостей, які іноді нагадують райських птахів, а іноді й міських божевільних. 75 найяскравіших «луків» Тижня моди в Лондоні можна побачити тут, а роздивитися сумки й аксесуари детальніше за цим лінком

Читайте також: 

Урок модної дипломатії від Бріджит Макрон

Ріанна приміряє головний колір наступної весни

Burberry · Erdem · Mary Katrantzou · Неделя моды в Лондоне · Тенденции осень-зима 2017/2018 ·

Ще в розділі Бренд

Популярне