RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

BVLGARI представляють нову колекцію високого ювелірного мистецтва

25 червня 2021

Bvlgari представили нову колекцію високого ювелірного й годинникового мистецтва Magnifica, яка поєднала в собі розкішні коштовні камені, майстерність ювелірів і сміливий дизайн римського Дому.

 

Колекція Magnifica, що містить 122 витвори мистецтва, зокрема 60 виробів вартістю понад мільйон, є найкоштовнішою високоювелірною колекцією, що її коли-небудь створено в Bvlgari: за вартістю в сотні мільйонів євро стоять сотні тисяч годин копіткої ремісничої праці. Magnifica наповнена рідкісним коштовним камінням, яке експерти бренду шукали в усьому світі: від шпінелі в 131,24 карата, четвертої у світі за вагою і найкращої за якістю, до 93-каратного кабошона колумбійського смарагду. А також п’ять овальних турмалінів параїба ограновування «кушон» — найрідкіснішого коштовного каменя у світі — загальною вагою близько 500 каратів.

 

Всі ювелірні новинки виготовлено вручну, на створення яких іноді потрібно до 2500 годин праці. Ба більше, ювеліри без допомоги комп’ютерів розмірюють і виготовляють кожен окремий елемент для втілення унікального й довговічного предмета мистецтва.

украшения · Bvlgari ·

Ще в розділі Бренд

Популярне