Велике повернення: Saint Laurent Menswear весна-літо 2019

07 червня 2018

Прохолодним червневим вечором 2018-го нову чоловічу колекцію Saint Laurent в Нью-Йорку продемонстрував Ентоні Ваккарелло. Сталося це рівно 40 років потому, як це місто аплодувало самому Іву Сен-Лорану – 1978 року француз тут презентував аромат Opium, а в першому ряду біля нього сиділи Шер і Трумен Капоте.

У Ваккарелло в гостях же були Кейт Мосс і Лорен Гілл з дочкою, а сама колекція стала квінтесенцією моди сімдесятих – важливого десятиліття в історії Будинку. "Я хотів показати як жило місто в той час і наскільки актуальний вигляд все це має сьогодні, – поділився італійський дизайнер. – Природно, що не можна було не згадати про Studio 54 і колосальний вплив цього місця на весь Нью-Йорк".

Локація шоу Saint Laurent Menswear весна-літо 2019

На подіумі ці роздуми вилилися в низку чорно-золотих образів з шовковими сорочками, вузькими шкіряними жакетами і брюками-сигаретами. Обов'язковими елементами стали широкополі капелюхи, різноманітні шарфи і вузькі ремені. Нью-йоркський гламур дизайнер поєднав з дикістю Середнього Заходу, а в фіналі шоу випустив на подіум хлопців у вузьких блискучих штанах і з голим торсом, обсипаним срібним глітером. Сексуальність і свобода – в чистому і чесному вигляді.

Переглянути всю колекцію.

Saint Laurent · чоловіча мода ·

Ще в розділі Бренд

Популярне