RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

BEVZA починає виготовляти одяг для медичних працівників

21 березня 2020

Креативна директорка й засновниця українського бренду BEVZA Світлана Бевза заявила, що вона та її команда починають виготовляти одяг для медичних працівників.

На своїй особистій сторінці й офіційному профілі бренду в Instagram Бевза поділилася інформацією про те, що її команда почала виготовляти спеціальні костюми (комбінезони) для лікарів — людей, які належать до першої групі ризику.

«Вечір суботи в Києві, але я не вдома, а зі своєю командою в майстерні, тому що маємо важливе завдання. З повідомлень в Україні й далі очікують на поширення коронавірусу і, на жаль, наша система охорони здоров’я не готова до цього. Тому ми з найкращими майстрами зібралися, щоб виготовити спецодяг для наших медичних працівників. Ми робимо це безплатно, оскільки вважаємо це нашим обов’язком. І я вдячна своїм закордонним колегам, які також над цим працюють. Ми всі маємо бути свідомими, щоб побороти цей вірус якомога швидше. Будьте здорові й по змозі залишайтеся вдома», — сказала Світлана у відеоповідомленні.

Нагадаємо, що безліч брендів і компаній у всьому світі всіляко підтримують боротьбу проти COVID-19. Як модна індустрія бореться з коронавірусом читайте в цьому матеріалі.

Ще в розділі Бренд

Популярне