
5 головних трендів на Тижні високої моди в Парижі
Весь минулий тиждень увага модної громадськості була прикута до Парижа, де в дуже камерних умовах модні дизайнери демонстрували нові кутюрні колекції. Хоч більшості цих образів не судилося вийти на вулицю, та запозичити кілька ідей з подіуму для оновлення сезонного гардероба все-таки варто. Розповідаємо про головні тренди на Тижні високої моди сезону весна-літо 2022.

Січень — місяць, коли ми всі починаємо з чистого аркуша. Дизайнерам також властиве бажання загального оновлення, яке вони часто висловлюють за допомогою лаконічних речей. Цього разу головними на подіумах — від класики Christian Dior до авангарду Viktor & Rolf — стали білосніжні сукні максимально простого крою. Однак за цією очевидною здалеку простотою ховається майстерна робота з фактурами й деталями, що й перетворює кожну з них на справжній кутюр.



Тиждень високої моди в Парижі тільки увиразнив популярний тренд на різноманітні вирізи. Ми вже звикли до них у сезонних колекціях, але, створюючи кутюрні сукні, дизайнери раніше були консервативніші. Тепер перед красою цих ліній не встояли і вони — найсміливіші вирізи, до речі, варто шукати в колекції Valentino.



Сховатися від буденних проблем багатьом дизайнерам цього сезону допоміг космос. Став він і джерелом натхнення в роботі над новими кутюрними колекціями. Наприклад, Даніель Роузберрі зі Schiaparelli переглядав «Дюну» й «Інтерстеллар», а Кім Джонс, креативний директор Fendi, і зовсім відрядив гостей свого шоу в справжню космічну одіссею. Тема міжгалактичних подорожей читалася і в самих образах, і в макіяжі, і в інсталяціях.



Хоч скільки дизайнери експериментують з фактурою, декором і вишивкою, проте саме об’ємне вбрання викликає в глядачів особливий захват. Цього сезону такий wow-ефект використовували Жан-Поль Готьє, Елі Сааб і П’єрпаоло Піччоллі. Не цуралися цього прийому й гості модних показів.



Несподівано для багатьох на модні подіуми цього сезону повернувся джаз, без якого неможливо уявити ревучі двадцяті. Через сто років вони мають не менш бентежний вигляд, особливо в руках ліванських дизайнерів — Зухаїра Мурада і Елі Сааба. Чуттєвішу версію цієї епохи продемонстрував французький кутюр’є Александр Вотьє, в сукнях якого не раз епатувала публіку Белла Гадід.



Ще в розділі BRAND
Популярне

Світ має знати: як виживають захисники Маріуполя просто зараз

Кішка Шафа, що вижила в Бородянці, знайшла новий дім

Як правильно говорити українською: позбуваємося росіянізмів

10 документальних фільмів про історію та культуру України

«Я маю танцювати про це»: дівчина, що втратила батька в Ірпені, присвячує йому свій виступ на міжнародних змаганнях

The Rasmus переспівали пісню Stefania українського гурту Kalush Orchestra

10 фільмів про Другу світову війну, які висвітлюють події з різних сторін

Буковинський кептар і гуцульський сердак: все про костюми Kalush orchestra на «Євробаченні – 2022»

Портрет нації: мами-українки на світлинах початку ХХ століття

Kalush Orchestra закликали світ врятувати захисників Маріуполя та Азовсталі

Історія червоної сукні Valentino

Етель Ліліан Войнич – авторка найдосконалішого перекладу «Заповіту» Шевченка
Не слідуйте за модою
- відчувайте її
Дякуємо!
На вказану вами адресу було відправлено листа.
Підтвердіть, будь ласка, свою підписку.