VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

За ширмою: нова колекція Chanel High Jewelry

07 липня 2018

Нова колекція Високого ювелірного мистецтва під назвою Coromandel натхненна знаменитими китайськими лакованими ширмами, які так любила Габріель Шанель. В їх честь вже випустили аромат, а ось тепер Будинок зайнявся дорогоцінними прикрасами. Цей предмет інтер'єру є знаковим для естетики Будинку. Давним-давно Шанель побачила ширми, покриті коромандеським лаком і вирішила буквально «зашити» ними свою квартиру за адресою 31 rue Cambon.

Габріель Шанель

Кожного разу, коли вона переїжджала додому з шикарного готелю Ritz у Парижі або трохи пізніше, до Швейцарії, Шанель брала з собою улюблені ширми. За її словами, саме вони передавали домашню теплу атмосферу, що нагадує обійми коханої людини. «Я як равлик. Я завжди вожу свій будинок з собою», – одного разу вона сказала Клоду Делаю, своєму другові і біографу. У якийсь момент їй належало понад 30 лакованих ширм.

Її найулюбленішими були датовані XVII і XVIII століттями, які вони придбала 1910 року. Їх Габріель зберігала все життя і вважала їх дверима в особисте щастя. Сьогодні ці розкішні чорні лакові ширми прикрашають апартаменти на 31 Rue Cambon.

драгоценные камни · Chanel · High Jewelry · бриллианты ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне