У чому секрет популярності stackable-прикрас

08 червня 2018

За запитом «stackable rings» Google видає 33 мільйони сторінок і майже всі вони представляють великі і маленькі ювелірні магазини, а також бренди, які продають «стеки». Vogue.ua з'ясовує в чому секрет популярності stackable-аксесуарів.

Рекламна кампанія Repossi 2018
Функціональність

Stackable rings (що, буквально, можна перекласти як персні, складені в стопку) – це не відкриття нового сезону. Тонкі персні, які можна носити разом, були завжди. Але ось пік їх магічної популярності трапився саме пару сезонів тому – наймодніші Instagram-акаунти почали рівномірно наповнюватися витонченими перснями з крихітними дорогоцінними каменями або без.

Stone and Strand
Stone and Strand
Stone and Strand

Сила їх привабливості в щоденній функціональності: вони легкі і ні до чого не зобов'язують. Скласти особистий ювелірний гардероб на основі таких перснів не викличе труднощів. Носити їх, залежно від кількості на пальцях, можна вранці, вдень і ввечері. Персні не коштують надто дорого, а доступна розкіш – найсильніший тренд на сьогодні.

Аліша Кіс в прикрасах Messika

І якщо Високе ювелірне мистецтво працює як візитна картка Будинку, то потрібні обсяги продажів, як правило, роблять саме «стеки». Ці персні проникли навіть на територію обручальних прикрас. Нова тенденція – апгрейдити не камінь в обручальному персні, а додавати ще одне, збираючи власну пам'ятну ювелірну «стопку».

Персні з 18-каратного золота з діамантами Tiffany&Co
Художній підхід і фотогенічність

Всі прикраси з позначкою «stackable» мають підвищену варіативність. Це означає, що при наявності власної міні-колекції таких перснів, можна раз за разом створювати нові образи. А з огляду на високий інтерес останніх років до всілякої творчості і моди, «стеки» стають незамінним ювелірним «конструктором», за допомогою якого можна відмінно проявити себе. Крім того, stackable-персні дуже фотогенічні, незалежно від сезону і країни проживання власниці.

Фото: @guzema_jewelry

аксессуары · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне