RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Ювілейна колекція Високого ювелірного мистецтва Boucheron

06 липня 2018

Нова колекція Високого ювелірного мистецтва Boucheron стала ювілейною  цього року Будинок святкує своє 160-річчя. Колекція під назвою Nature Triomphante створена майстрами Boucheron як вшанування краси природи, різноманітність та ідеальний, естетичний і символічний достаток якої  стали нескінченним натхненням для ювелірів. Nature Triomphante  це ще й символ вільного духу Будинку, майстри якого ніколи не припиняли перевершувати свої ж власні твори.

Цього разу ювеліри справді перевершили себе і до ювілею підготували колекцію, що включає дев'ять унікальних перснів, для створення яких розробили унікальну формулу стабілізації пелюсток живих квітів.

Два з половиною роки спільно з флористом ювеліри Boucheron розробляли цю технологію. Зазвичай, під час покриття пелюсток пігментами або хімічними компонентами, вони втрачали свою фактуру і колір. Команда Boucheron довго шукала формулу, яка стабілізує пелюстки, зберігаючи квіти в початковому вигляді. Після унікальної обробки (склад тримають в найсуворішому секреті, оскільки жоден ювелірний Дім ще не робив подібного) пелюстки за допомогою спеціального складу приклеюють до титану і зверху покривають матовим фінішем, який робить їх міцними. Унікальні прикраси також отримали натуральні дорогоцінні камені, кожен з яких підбирали індивідуально під колір пелюсток. Так, перстень Rose d'Équateur Rouge прикрашений невеликим гранатом (9,78 карата), Rose Sophy's увінчаний 3,99-каратним рубелітом, а Аnémone Meron Bordeaux гордо носить фіолетовий сапфір в 5,99 карата.

украшения · High Jewelry · бриллианты · Boucheron ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне