Vendôrama: виставка на честь 160-річного ювілею Boucheron

11 січня 2018

12 січня на честь свого 160-річного ювілею Boucheron відкривають унікальну виставку в Паризькому монетному Дворі під назвою "Vendôrama: Торжество ювелірного мистецтва Boucheron". Vendôrama представляє собою більше, ніж класичну ретроспективу, пропонуючи відвідувачам пройти своєрідний обряд посвячення. Кожен відвідувач зможе відкрити для себе новий безцінний досвід і зрозуміти витонченість світу ювелірної майстерності від моменту зародження ідеї до появи прикраси на світ.

Назва виставки - алюзія на історичну адресу Будинку Boucheron - Вандомську площу. Фредерік Бушерон став першим з сучасних ювелірів, хто обрав це місце, і допоміг перетворити його на символ розкоші та елегнатності. 160-річний ювілей Будинку Бушерон - чудовий привід в унікальній обстановці віддати належне його характерному сміливому та непідвладному часу стилю.

Колекція Високого ювелірного мистецтва Hiver Impérial 2017

Рішення провести захід в Паризькому монетному дворі стало певною мірою історичним - Будинок Boucheron і його «Vendôrama» стануть першими учасниками культурної програми цієї установи. 

Парижский монетный двор

Також в Boucheron взяли на себе обов'язок по реставрації майбутніх Мансарських садів, де буде побудований тимчасовий павільйон для проведення виставки. Із цим місцем Boucheron пов'язує і те, що тут розташований особняк, створений архітектором Жюлем Ардуен-Мансар, який також працював над Вандомською площою. 

Виставка триватиме до 28 січня 2018 року.

Читайте також: 

Самые эффектные украшения церемонии "Золотой Глобус 2018"​

Тренд: мягкая сумка​

выставка · Boucheron ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне