RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

The Play Bag: нова сумка Altuzarra

30 січня 2019

Після двох років розробки, восьми прототипів і безлічі тест-драйвів з боку як генерального директора, так і співробітників компанії, Джозеф Альтузарра представляє нову сумку.

The Play Bag, як він назвав її, мало схожа на ранні вироби Альтузарри, які були жіночними і підкреслено розкішними, незважаючи на їх ручки макраме і китиці з бахромою. М'яка структура – основа стилю хобо, в якому виконана сумка, а ремінці мають бондажний характер, але дають змогу сумці зберегти «чуттєву чарівність», яку Альтузарра бачить в основі своєї етикетки.

«Я хотів створити розкішну сумку, яка буде корисним аксесуаром у повсякденному житті. Ця сумка – втілення двох сторін жінки Altuzarra: публічної людини, що любить класику і позачасові речі, і її прихованого alter ego, темного і розкутого», – розповідає дизайнер. «Ми виробляємо речі, які ви можете носити кожного дня, вони м'які, зручні і не сковують рухів. Це те, про що я думаю в процесі створення одягу, і мені хотілося, щоб цей дух був і в сумці».

Дійсно, однією з головних переваг сумки Play є її універсальність. Завдяки всім цим пряжкам і ремінцям, що регулюються, її можна носити через плече або в руці. «Жінкам потрібні багатофункціональні речі, які будуть доречними для будь-якого часу і місця, які матимуть невимушений і ошатний вигляд одночасно. Мені було цікаво зайнятися вирішенням такого завдання».

сумки 2019 · Altuzarra ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне