RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Світло зсередини: нова колекція діамантів від ювелірного дому SOVA

10 грудня 2019

У ювелірному домі SOVA представили нову колекцію діамантів GLOW, присвячену внутрішньому світу. Витончені і лаконічні прикраси колекції створені для впевнених і самодостатніх дівчат.

Обличчям колекції GLOW стала блогерка Даша Квіткова

В основі колекції – ідея підкреслити внутрішню красу. У ювелірному домі SOVA стверджують, що найкращими друзями дівчат XXI століття є реальні люди, тоді як діаманти – один із способів потішити себе, додати життю трохи блиску і розкоші.

Персні з колекції GLOW ювелірного дому SOVA

Обличчям колекції GLOW стала блогерка Даша Квіткова, яка на власному прикладі показує, що сучасна дівчина може бути яскравою і надихати. Завдяки колекції діаманти знаходять нову конотацію: сприйняття дорогоцінних каменів, як предмета гламуру і пафосу, замінюють повага і захоплення, витонченість та елегантність їхніх власниць.

Даша Квіткова

Колекція GLOW складається з 16 виробів: 5 перснів, 7 пар сережок, 3 кольє і однієї підвіски. Всі продукти колекції виконані так продумано, що можуть стати як заключним елементом вечірнього виходу, так і доповнити щоденний образ.

Всі прикраси вже доступні для замовлення на сайті ювелірного дому і в мережі магазинів SOVA.

дорогоцінне каміння · серьги · коллекции · украшения · бриллианты ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне