RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

У Музеї Вікторії і Альберта відбудеться масштабна виставка, присвячена сумкам

09 січня 2020

Від улюбленої у Керрі Бредшоу сумки-багета Fendi до сумок Speedy Періс Гілтон і Кім Кардаш'ян та сумочки Lady Dior, названої на честь принцеси Діани – нова виставка в Музеї Вікторії і Альберта зібрала сумки, перевірені часом. Це одна з найповніших виставок, присвячених аксесуарам у Великобританії на цей час. Її відкриють у квітні 2020 року.

Сара Джессіка Паркер у ролі Керрі Бредшоу в серіалі «Секс і місто»

Виставка, яку спонсорує Mulberry, буде розділена на три секції і вміщатиме 300 сумок. У першому розділі основна увага буде зосереджена на їхніх функціях. У другому – розглянуть статус і особистість. Цей розділ вивчатиме, як культура знаменитостей стимулювала продаж і попит на розкіш, включно з сумкою Hermès Kelly, названою на честь Грейс Келлі. Від ескізу до зразка, від пошиття до місця продажу – в останньому розділі продемонстують процес виготовлення аксесуара, детально розглянуть винахід нової нейлонової сумки Prada від японського архітектора Кадзуо Седзіма і валізи International Woman від Трейсі Емін для Longchamp.

Сумка-багет FendiСумка-багет Fendi

«Від розкішних сумок XVI століття королівської сім'ї до повсякденної великої сумки – ця виставка допоможе зрозуміти функції, значення статусу, дизайну і виготовлення сумок по всьому світу протягом століть», – каже Люсія Саві, кураторка експозиції. Від сумки-протигазу, що належала королеві Марії під час Другої світової війни, до червоної сумки у стилі листоноші Вінстона Черчилля і кейса Вів'єн Лі – ці 300 предметів абсолютно різноманітні за дизайном.

Валіза Louis Vuitton (близько 1900 року)

Сумка Speedy авторства Марка Джейкобса для Louis Vuitton

«Ці аксесуари здавна захоплюють чоловіків і жінок своєю двоїстою природою, яка поєднує особисте і публічне, – каже Саві. – Виставка досліджує їхнє постійне значення в нашому житті і як частину історії дизайну, підкреслює місію музею висвітлювати минуле і прагне надихнути дизайнерів майбутнього».

аксессуары · выставка ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне