Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Зі стрижнем: нова колекція прикрас Denis Music

24 серпня 2018

Український ювелір Денис Музика представляє нову колекцію ювелірної арматури Reinformation.

Нова колекція Denis Music цитує брутальну промислову естетику. Всі прикраси наче зроблені з арматурних прутів, а самі предмети нагадують технічні конструкції. На перснях замість каменю здіймаються будівельні ліси або опорні споруди, самі персні зібрані з одного-двох або трьох кіл, скріплених рейками. Підвіски і сережки схожі на хрести і сполучні вузли в механізмах, а в кулоні-тубусі обертається підшипник. Всі вироби виконані з чорного вінтажного срібла, золота і чорних діамантів.

Під час створення нової колекції Reinformation автор надихався європейською епохою Реформації, так ретельно відсікав все зайве в формі і підкреслював ідею міцного фундаменту. «Світ знову входить на новий виток історичного циклу, знову з'являється необхідність відсікти все зайве, наносне і, повернувшись до витоків, вибудувати нову систему цінностей людини», – вважає Денис Музика. Колекція вже пройшла відбірковий тур і 19-24 лютого 2019 року буде представлена на міжнародній виставці сучасних ювелірних прикрас Artistar Jewels в Мілані.

украшения · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне