RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сакральний Київ у новому кампейні LUTIKI watching

21 грудня 2021

Новий кампейн LUTIKI watching присвячений вивченню сакральних місць Києва. Для поставлення кадрів використали знакові прикраси бренду.

Браслети-спіралі, кольє й каблучки з логотипом LUTIKI вписалися в природні міські декорації, щоб з’ясувати — чи може прикраса змінювати не тільки людину, а й середовище проживання? Відповідь на запитання шукали дизайнерка бренду Соня Солтес і фотографка Василина Врублевська.

«Ми звертаємо увагу на звички, які залишаються непоміченими: носіння гумки-спіралі на зап’ястку або пластикового крабика для волосся, посадженого на сумку. Змінюючи їхні властивості, ми перетворюємо їх з повсякденних предметів на об’єкти бажання», — говорить Соня Солтес.

Над зніманням кампейну працювали кілька днів, не застосовуючи звичних атрибутів — наприклад, не залучали професійних моделей і не вдавалися до розкадрування. У цьому візуальному дослідженні закарбовано студентів консерваторії, стіни й фонтани історичних вулиць, парафіянку Фролівського монастиря, небо над Китаєвом, першокурсника Києво-Могилянської академії, ручного голуба з ботанічного саду.

украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне