RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Сад насолод: перша колекція високого ювелірного мистецтва Gucci

05 липня 2019

Алессандро Мікеле дебютував з колекцією високого ювелірного мистецтва Gucci. У ній безперечно впізнається його почерк. Назва Hortus Deliciarum («Сад насолод») – цитата: так називається середньовічний рукопис про пам'ятки світу, який поклав початок цілої серії зборів, Hortus`ів, в європейській культурі.

Ювелірна колекція Hortus Алессандро Мікеле включає: звичний бестіарій Gucci (леви, тигри, змії, дракони, бджоли), надлишковий бароковий декор, багатоцвіття і фірмову ностальгію. Теми колекції вибудовані навколо міфологічних образів райських садів на кшталт Едему і Аркадії, і втраченого вічного кохання. Для їх вираження в колекції використовують ювелірні камені огранювання «серце» і стріли купідона, деталі фамільних гербів і драматичні поєднання червоних і пурпурних відтінків. Дизайни деяких коштовностей – навмисні цитати історичних форм як-от барокових сережок-шандельєрів, тіар, парадних помпезних кольє, католицьких хрестів і рухомих при русі брошок entremblant.

Як для дебюту колекція переконлива: 200 прикрас, які Мікеле створював як професійний дизайнер, а не ювелір. Відразу малював коштовності, а потім до них підбирали каміння: топази, турмаліни, рубіни, гранати, сапфіри, шпінелі, діаманти, опали, аквамарини, рубеліти – тоді як у практиці ювелірного світу прийнято чинити з точністю навпаки. З нагоди запуску колекції Gucci відкрили бутик в головній ювелірній точці Парижа – на Вандомській площі, де в день відкриття представили перший Hortus Deliciarum.

Gucci · украшения · Алессандро Микеле ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне