Новий сезон: оновлення в колекціях SOVA Jewerly

18 серпня 2017

Promotion 

До нового сезону ювелірний будинок SOVA оновив флагманські колекції «Акварель» і «Мегаполіс» новими моделями прикрас, які ще довго будуть нагадувати своїм володаркам про літо.

«Акварель» - це дуже ніжна колекція, що складається переважно з мінімалістичний прикрас з дорогоцінними каменями, які імітують природні барви та відтінки. Виконані в японській ювелірній техніці, коли камінь завальцьовують у золото. Техніка забезпечує максимальну практичність і надійність.

До колекції входять прикраси зі смарагдами, сапфірами і рубінами. На додаток до колекції ювеліри SOVA представили каблучки з топазом, димчастим кварцом, цитрином і аметистом по всьому діаметру шинки в огранці маркіз. Каблучки представлені в жовтому і білому варіантах золота.

Колекція «Мегаполіс» відрізняється масивністю і універсальністю, це гладкі прикраси без каменів і вставок, які найчастіше вибирають мешканки великих міст. Колекція поповнилася новими моделями кольє і сережок. Головною особливістю є сережки-джекети, які можна носити як актуальну сучасну модель, яка імітує пірсинг, так і у вигляді мінімалістичних пусет, які доречні фактично до будь-якого образу і вписуються навіть у найсуворіший дрес-код.

Зйомка кампейну проходила в колоритній Одесі, на березі Чорного моря, на тлі скелястих каменів і перших променів сонця, що сходить.

Читайте також: 

Головні хіти літа в новій колекції L.A.P.T.I.

Маріякарла Босконо в рекламній кампанії Bottega Veneta

драгоценные камни · украшения · Тенденции осень-зима 2017/2018 ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне