Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нові годинники Médor Rock Hermès

19 червня 2018

Оновлені годинники Médor Rock отримали оригінальний кабошон в формі дзеркально відполірованого пірамідального гвіздка. Його межі підкреслює тільки лакове покриття або лакове покриття, поєднане з хрестоподібною інкрустацією. Пірамідальний гвіздок-заклепка, який спочатку застосовували для зміцнення нашийників мисливських собак, з 30-х років ХХ століття стає елементом декору поясних ременів. Пізніше він став джерелом натхнення для створення браслета Collier de chien ( «Нашийник»), а 1993 року – годинників з секретом Médor: в них для перегляду циферблата, прихованого під кабошоном, достатьо натиснути на заводну головку.

Годинник Médor Rock Hermès

Цього року Médor Rock представлені в трьох нових версіях на ремінці в три оберти. Під кабошоном ховається лаконічний сріблястий або лакований циферблат, відлік часу на якому ведуть фасетчасті стрілки. Лакове покриття кабошона – білого, чорного, червоного або синього кольорів – вторить лакуванню циферблата і нанесене тонким шаром на грані піраміди. Потім лак піддається впливу високої температури і полірується до досягнення глибокого інтенсивного блиску, який наповнює світлом цю годинникову новинку.

Годинник Médor Rock Hermès

Ремінець з гладкої телячої шкіри, його колір гармонійно поєднується з сяйвом полірованої сталі і відблисками граней лакових пірамідок. Соковиті помаранчевий, червоно-оранжевий, червоний відтінки, більш приглушені синій чорнильний, коричневий тони або натуральний колір телячої шкіри Barénia з контрастним просоченням разом складають повну палітру ремінців годинників Médor Rock.

аксессуары · дорогоцінне каміння · часы ·

Ще в розділі ACCESSORIES

Популярне