Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова колекція високого ювелірного мистецтва Chanel

02 липня 2019

Нова колекція високого ювелірного мистецтва Chanel цитує моду на імперську екзотику a-la russe початку ХХ століття. Це Дягілєв з його антрепризою Ballets Russes, потім втікачі-аристократи – за одне десятиліття вони створили привабливий образ Росії, якої ніколи не було.

Roubachka

Формально колекція Le Paris Russe de Chanel присвячена роману Габріель Шанель з князем Дмитрієм Романовим. Завдяки йому вона познайомилася з парфумером Ернестом Бо і створила знамениті Chanel №5, а також почала співпрацювати з княгинею Марією Павлівною Романовою, у якої, в паризькій студії вишивки Kitmir, замовляла складне шиття. Хоч Шанель так ніколи і не побувала в Росії, вона склала для себе її трагічний і казковий образ, який транслюється в новій колекції високого ювелірного мистецтва.

Medaille Solaire
Medaille Solaire
Medaille Solaire
Medaille Solaire
Medaille Solaire

У мудборді Le Paris Russe de Chanel – численні спільні фото і князь у парадній військовій формі, мотиви якої вгадуються в одній з найефектніших ліній – Medaille Solaire. Сотуари, які нагадують парадні аксельбанти, хочеться носити яу форму – заколоти на плече, а кольє-трансформер з каскадом брошок у вигляді медалей – розібрати на частини і розмістити на лацканах жакета.

Folklore
Folklore
Folklore

За словами директора ювелірної студії Chanel, Патріса Легеро, він почав працювати над колекцією, натхненний дягілевськими балетами. Захопили його уяву ескізи «Шахерезади» Бакста, що отримали вираження в найстрокатішій частині колекції – Folklore. На полі з червоної емалі кручені орнаменти викладені з синіх і рожевих сапфірів, ніжно-рожевої шпінелі, помаранчевих гранатів і блідо-зелених цаворитів, перлів і діамантів. Особливо ефектний вигляд мають вони на браслеті-кафі і сережках-блюдцях.

В іншій, більш стриманій за кольором, переважно білій частині колекції Патріс старанно транслює ювелірні коди Chanel. Є колоски – їх Габріель вважала талісманом і щорічно оновлювала букет пшениці у своїй квартирі. Особливо вдало ефект поля пшениці, що колихає вітер, відображений в мікроланцюжках, які в такт руху колишуться на сережках і кольє Ble Gabrielle.

Ble Gabrielle
Ble Gabrielle
Ble Gabrielle

Кристалам, які в квартирі на рю Камбон красуються як у вигляді підвісок на люстрі і канделябрах, так і просто на камінній полиці, в колекції теж знайшли досить ефектне застосування. У центрі кольє і браслетів Aigle Cambon на подушці з жовтого кварцу-волосатика або гірського кришталю помітні діаманти – так їх сяйво, здається, збільшується в рази.

Тема кутюрного шиття об'єднує лінії Broderie Byzantine, Roubachka і Sarafane, в яких в єдине ціле зливаються шиття на селянських сорочках і вигадливі барокові орнаменти. Це переважно білі з вкрапленням жовтих діамантів прикраси, з великими солітерами (як-от діамант 102 карати в кольє Sarafane) – безкомпромісні представники жанру високого ювелірного мистецтва.

аксессуары · Chanel · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне