VOGUE UA CONFERENCE 2021EARLY BIRDS PRICE! До 1 червня
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Нова серія сумок Louis Vuitton Keepall спеціально для One&Only Resorts

29 вересня 2020

Сумки Louis Vuitton Keepall, натхнені красою природи й культурою різних країн, стали своєрідним розкішним мерчем мережі курортів One&Only Resorts. Ось що потрібно знати про цю колекцію.

Сумка One&Only Cape Town, ПАР

Оновлена ​​лімітована серія сумок Louis Vuitton Keepall вийшла в колаборації з паризьким модним домом Jay Ahr і мережею курортів One&Only Resorts. Сумки стали частиною ексклюзивної колекції One&Only Heritage Collection, де кожна є уособленням одного з курортів мережі. «Мода — невіддільна частина життя наших гостей. Всі сумки сповнені своєю історією й своїм духом, водночас надихають на подорож і вивчення світу, створюючи глибокий зв’язок з тим місцем, якому присвячена кожна сумка», — каже Філіп Заубер, генеральний операційний директор Kerzner International.

One&Only Royal Mirage, Дубай
One&Only Kéa Island, Греция
One&Only Desaru Coast, Малайзия

Унікальність серії в тому, що кожен з десяти дизайнів присвячений місцям розміщення курортів One&Only Resorts. Моделі сумок декоровані вишивкою паризького модного дому Jay Ahr. Зокрема, культова сумка для подорожей Louis Vuitton Keepall стала канвою для художника. Для кожної країни створено кілька вишивок — з національним прапором і впізнаваними культурними елементами.

One&Only Le Saint Géran, Маврикий
One&Only Portonovi, Черногория
One&Only Gorilla’s Nest, Руанда
One&Only Cape Town, ЮАР

Всього налічується десять унікальних принтів, що уособлюють десять країн: Австралію, ПАР, Малайзію, Руанду, Маврикій, Мексику, Чорногорію, Мальдіви, Дубай, Грецію. Вишивка демонструє символіку країн та етнічні мотиви в яскравій, але ненав’язливій формі: ідея зчитується, а приглушені відтінки й техніка роботи привертають увагу стилем бохо і фактурою. «Працюючи над цими сумками, я постарався наділити їхню власну легендарну історію чимось новим і унікальним, своїм поглядом на сучасні подорожі», — зауважує Джонатан Рісс, дизайнер і засновник Дому Jay Ahr.

Ексклюзивна колекція вирізняється високою якістю виготовлення у всіх деталях і доступна лише в готелях мережі One&Only Resorts.

Сумка для курорта One&Only Cape Town в ЮАР
Сумка для курорта One&Only Gorilla’s Nest в Руанде
Сумка для курорта One&Only Le Saint Géran на Маврикии
Сумка для курорта One&Only Nyungwe House в Руанде
Сумка для курорта One&Only Palmilla в Мексике
Сумка для курорта One&Only Royal Mirage в Дубае
Сумка для курорта One&Only Reethi Rah на Мальдивах
Сумка для курорта One&Only The Palm в Дубае
Сумка для курорта Emirates One&Only Wolgan Valley в Австралии

аксессуары · Louis Vuitton · отели · путешествия ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне