RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Lake Studio представили нову колекцію прикрас The Roots

10 грудня 2020

Український бренд Lake Studio представляє лукбук нової колекції прикрас The Roots. Порівнюючи з попередніми сезонами, лінійка істотно розширилася, а головним героєм залишаються річкові перли — вже знакове для марки коштовне каміння.

Перли, які використовують креативні директорки Lake Studio Анастасія Рябоконь і Олеся Кононова, штучно культивують на острові Хайнань. «Нас захопила робота з річковими перлами через їхні шляхетні й неповторні форми. Кожен виріб ніколи не буде таким же, як попередній. А в цьому й полягає наша робота — підкреслити в кожній жінці унікальність», — розповідають дизайнерки.

Колекція The Roots натхнена традиціями національного костюма й українським бароко. Лінія прикрас продовжує цю естетику — звідси в лукбуку автентичний посуд глечики. Для створення прикрас Анастасія й Олеся звернулися до ескізів локального традиційного ювелірного мистецтва, оновивши їх у дусі часу. Зокрема, замість коралів, колись улюблених прикрас українок, було використано яшму — камінь подібного відтінку, але іншої текстури. Ще в колекції можна побачити розсипи дрібних кристалів, що облямовують великі камені, сірі й чорні перли. Раніше Lake Studio часто зосереджувалися на створенні моносережок — цього разу бренд додав безліч парних варіантів. Також уперше в колекції з’явилися каблучки. Разом з ними представлені кафи, брошки й підвіски.

украшения · Lake Studio ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне