RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Який вигляд мають колекційні черевики Dr. Martens х Raf Simons

20 лютого 2020

Раф Сімонс переосмислив дизайн культових черевиків Dr. Martens і доповнив його своєю радикальною ДНК, натхненною молоддю і субкультурами.

Dr. Martens х Raf Simons

Наймодніша пара взуття 1990-х років стала синонімом протестних рухів, в тому числі панк-контркультури. Dr. Martens оголосив про співпрацю з дванадцятьма лейблами і дизайнерами, щоб відсвяткувати 60-річний ювілей культових черевиків 1460. Першу власну інтерпретацію пари представив Раф Сімонс, відомий своїм авангардним баченням.

Бельгійський дизайнер співпрацює з Dr. Martens більше десяти років. Дует розділяє загальні поняття і натхнення: музику, мистецтво і субкультури. Так, нову класичну пару під назвою The 1460 Remastered Раф Сімонс декорував металевими кільцями, надавши моделі абсолютного панк-духу. Весь дизайн натхненний революційними рухами Нова Романтика і Панк 1970-х років, коли мистецтво кастомізації було особливо популярним. Ці колекційні черевики доступні у продажі з 22 лютого на сайті Dr. Martens.

Raf Simons ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне