Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минув круглий стіл Cartier у Києві

13 березня 2019

11 березня в ресторані Citronelle відбувся ланч, який організував французький ювелірно-годинниковий Дім Cartier. Круглий стіл з жінками, які займаються культурними, освітніми та соціальними проектами в Україні, минув з нагоди візиту до Києва президента і головного виконавчого директора Cartier, Сірілла Віньєрона.
 

Сірілл Віньєрон

Запрошені більше дізналися про культурні та соціальні проекти Cartier: програму підтримки молодих музикантів Resonance і соціальне підприємництво Cartier Women's Initiative Awards. Гостей цікавили зміни в Україні. За неформальним круглим столом обговорювали сучасне мистецтво і класичні музеї, тренди в освіті і значення таланту в епоху соціальних мереж, успіх українських дизайнерів і розвиток креативних індустрій у всьому світі. Дуже в дусі Cartier. Timeless, позачасовість – одна з базових цінностей Cartier – так само як і неприхований інтерес до того, чим і як живуть сучасні жінки. Участь у круглому столі взяли Зоя Литвин, Марія Дідковська, Марина Щербенко, Єлизавета Юрушева, Грегуар Бланш, Яніна Новицька, Наталія Листопад і Сірілл Віньєрон.

Вікторія Кріхелі і Марія Дідковська
Сірілл Віньєрон і Наталія Листопад
Вікторія Кріхелі
Марія Дідковська
Наталія Листопад
Вікторія Кріхелі
Тетяна Соловей
Наталія Листопад і Сірілл Віньєрон
Наталія Листопад
Зоя Литвин
Зоя Литвин
Сірілл Віньєрон
Марина Щербенко та Сірілл Віньєрон
Єлизавета Юрушева
Сірілл Віньєрон і Марія Дідковська
Вікторія Кріхелі

Ще в розділі Аксесуари

Популярне