RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Як минув круглий стіл Cartier у Києві

13 березня 2019

11 березня в ресторані Citronelle відбувся ланч, який організував французький ювелірно-годинниковий Дім Cartier. Круглий стіл з жінками, які займаються культурними, освітніми та соціальними проектами в Україні, минув з нагоди візиту до Києва президента і головного виконавчого директора Cartier, Сірілла Віньєрона.
 

Сірілл Віньєрон

Запрошені більше дізналися про культурні та соціальні проекти Cartier: програму підтримки молодих музикантів Resonance і соціальне підприємництво Cartier Women's Initiative Awards. Гостей цікавили зміни в Україні. За неформальним круглим столом обговорювали сучасне мистецтво і класичні музеї, тренди в освіті і значення таланту в епоху соціальних мереж, успіх українських дизайнерів і розвиток креативних індустрій у всьому світі. Дуже в дусі Cartier. Timeless, позачасовість – одна з базових цінностей Cartier – так само як і неприхований інтерес до того, чим і як живуть сучасні жінки. Участь у круглому столі взяли Зоя Литвин, Марія Дідковська, Марина Щербенко, Єлизавета Юрушева, Грегуар Бланш, Яніна Новицька, Наталія Листопад і Сірілл Віньєрон.

Ще в розділі Аксесуари

Популярне