VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Відповідальний вибір: IQOS – стильний подарунок зі змістом

11 лютого 2020

У 2020 році в ролі стильного і продуманого подарунка може виступити IQOS. Цей ультрасучасний ґаджет для нагрівання тютюну має не тільки модний дизайн, але і просунутий функціонал, за який буде вдячний кожен курець.

IQOS

Описувати дизайн словами немає потреби. Достатньо лише подивитися на фотографії і переконатися в сучасному дизайні ґаджета, а краще – прийти і потримати його в руках. Широка палітра відтінків допоможе підібрати IQOS, який органічно пасуватиме до будь-якого образу. 

Крім того, IQOS – це історія про усвідомленість у звичках. Якщо є бажання продовжувати курити, то краще робити це разом з IQOS із значно меншою шкодою для здоров'я і більшим задоволенням. Ще один важливий момент: у стіках IQOS фільтр зроблений з біополімеру цукрової тростини і кукурудзяного крохмалю. Тож він є біорозкладним і в природному середовищі з часом розпадається на вуглекислий газ і воду. А всі ґаджети IQOS, що вже відслужили своє, можна повернути в фірмовий бутик для правильної переробки та повторного використання цінних материалів.

Ще в розділі Аксесуари

Популярне