VOGUE UA CONFERENCE 2019FASHION & BUSINESS 7 листопада
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Дитячий світ: нова колекція Sabine G

01 червня 2018

Нова колекція Sabine G присвячена Дню дитини. «Думаю, це говорить моя внутрішня дитина. Я люблю речі, які забирають мене з реальності в якийсь абсолютно інший щасливий світ», – каже британський ювелір Сабіна Гетті, представляючи нову колекцію BIG. Дизайнер надихнулася фільмом «Великий» 1988 року, в якому Том Хенкс зіграв дорослого з розумом підлітка: «Це один з моїх улюблених фільмів. Фантазії і мрії вплітаються в канву фільму так органічно, що це вражає мене».

Сабина Гетти
Сабина Гетти с дочерью Джин
Сабина Гетти с дочерью Джин


BIG – це 9 прикрас. Форми колекції натхненні різнобарвним дитячим конструктором. Великі сережки, персні і браслети відображають дитячий погляд, в перспективі якого всі речі здаються більшими і вищими. Для правдоподібності яскраві відтінки іграшок передає паваж з блакитних, жовтих і рожевих сапфірів і цаворіти. Для лукбуку колекції Big Сабіна Гетті знялася зі своєю донькою Джин і ще однією першокласною мрійницею – дизайнером Олімпією ле Тан.

аксессуары · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне