VOGUE UA CONFERENCE 2019EARLY BIRDS PRICE! До 31 серпня
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Десять художників переосмислили сумку Lady Dior

07 грудня 2017

Модний Будинок Dior представив другу частину проекту Dior Lady Art, в рамках якого художники різного віку та національностей по-своєму переосмислили легендарну сумку Lady Dior. Вперше цю ініціативу бренд придумав в минулому році й вона мала величезний успіх. В цьому році до неї приєдналися 10 нових художників.

Всі вони отримали повну свободу дій. Щоб втілити в життя творчі задуми авторів, майстри Dior освоїли нові прийоми та технології. В їхніх майстерних руках буквально всі елементи - матеріали, підвіски, розмір, колір, декоративне оздоблення, ручки та візерунок Cannage - зазнали значних змін відповідно до побажань художників.

Lady Dior глазами Хуна Хао
Lady Dior глазами Хуна Хао
Lady Dior глазами Ли Бул
Lady Dior глазами Намсы Леуба
Lady Dior глазами Намсы Леуба
Lady Dior глазами Бетти Мариани
Lady Dior глазами Джамиллы Окубо
Lady Dior глазами Спенсера Суини
Lady Dior глазами Дэвида Вайзмана

Нагадаємо, що сумка Lady Dior була створена в 1995 році, а всесвітню популярність отримала після того, як увагу на неї звернула принцеса Діана. Її відмітні риси - архітектурні лінії, металеві підвіски у вигляді букв D.I.O.R, та легендарний візерунок Cannage, навіяний плетінням стільців в стилі Наполеона III, які Крістіан Діор виставляв для гостей своїх показів.

Lady Dior очима Джона Джорно
Lady Dior очима Фрідріха Куната
Lady Dior очима Джека Пірсона

Читайте також:

Гід по найкрасивішому взуттю сезону

Свіжий погляд: нові сумки Christian Dior

сумки · Christian Dior ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне