RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Квіти у кризі: як створюють прикраси Anatheine

28 листопада 2018

Ювелірний дизайнер Анаіс Бертело робить прикраси-скульптури з акрилу, в який вбудовує справжні квіти і фрагменти золота.

Поетична атмосфера картин Вільяма-Адольфа Бугро і Жана Огюста Домініка Енгра, казка «Ослина шкіра» 1970 року з Катрін Деньов у головній ролі і роботи графіка Пітера Севілла – сюжети натхнення молодого французького ювелірного дизайнера Анаіс Бертело. Вони різноманітні, але всіх і об'єднує «почуття чистої і світлої меланхолії».

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

Для першої колекції дизайнер уклала улюблені квіти із саду своєї бабусі-художниці в «лід» – з акрилу, не води. Назвала в її честь свої перші сережки – Gilberte, а для їх створення використовувала справжні квіти лимона. «Мені подобається ідея, що можна носити безсмертну квітку. Я люблю вибирати «начинку» під форму прикраси, тому всі сережки і кулони в цьому сенсі унікальні».

Перша колекція Anatheine

Тепер ювелір представляє свою першу колекцію «В'янення». Браслети, підвіски і сережки з кварцу, срібла, золота і акрилу Анаіс створює у власній студії в Парижі, описуючи процес як «ліплення і трохи магії». Бертело всього двадцять п'ять років, а в її резюме є ступінь магістра мистецтва, досвід створення нижньої білизни (в шкільні роки) і старанна робота як фотографа і графічного дизайнера.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото

«Мені подобається експериментувати з усіма видами матеріалів. Я думаю, що один досвід дає підживлення наступному творчому етапу», – розповідає Анаіс. Сучасний етап для дизайнера – це напівпрозорі ювелірні прикраси із золотою стружкою і квітами всередині, під час роботи над якими Бертело опиралась на естетику 90-х основоположників мінімалізму: Мартіна Марджела, Гельмута Ланга і Джил Сандер.

Текст: Анастасія Яворська

аксессуары · украшения ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне