VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Chanel присвятили колекцію високого ювелірного мистецтва парфумерній легенді

18 березня 2021

Патріс Легеро нову колекцію високого ювелірного мистецтва Chanel присвятив одній з головних легенд модного Дому — аромату Chanel № 5, який у травні цього року святкує 100-річчя. Колекція стане першою в історії, коли високе ювелірне мистецтво надихається не просто світом парфумерії, а якнайповніше розкриває красу одного з найвідоміших ароматів у світі.

У 1921 році парфуми Chanel № 5, ідея створення яких належить Ернесту Бо і Габрієль Шанель, викликали справжній фурор, а їхня основна ідея «жіночий аромат із запахом жінки» не втрачає своєї актуальності й досі. Поєднання незвичної назви, лаконічного флакона й революційного для свого часу аромату зробили свою справу. Одинадцять років по тому, 1932 року, мадемуазель Шанель робить ще одну маленьку революцію, цього разу в ювелірному світі, і презентує колекцію з платини й діамантів. Її Bijoux de Diamants засвідчили нові способи використання високого ювелірного мистецтва. У 2021 році Патріс Легер зміг поєднати ці два факти в сучасній історії Chanel.

«Габрієль Шанель підійшла до цих двох усесвітів з одними й тими ж далекоглядними задумами, зосередившись на сміливості й прагненні досконалості. Я хотів заново відкрити для себе цей творчий жест у колекції, що стала своєрідною подорожжю до найпотаємніших куточків душі аромату N° 5, від архітектури флакона до ольфакторного вибуху аромату», — пояснює свою ідею Легеро.

Chanel № 5
 

Головною зіркою колекції стало кольє під назвою 55.55, у якому ювелір зібрав ключові коди аромату й дав їм нове життя в камені й металі. Його центральний елемент — діамант вагою 55,55 карата спеціального смарагдового ограновування, всю пишноту якого підкреслюють безель з білого золота, 104 діаманти круглого ограновування і 42 діаманти багетного ограновування. «Ми не прагнули створити найбільший камінь, — додає Легер. — Ми хотіли отримати ідеальний восьмикутний алмаз вагою 55,55 карата».

Навіть якщо глянути мигцем на кольє 55.55, помітні впізнавані лінії Chanel № 5 — профіль пробки, застібка у формі щасливого числа й каскад грушкуватих діамантів різних розмірів, вирізаних один за одним, віддають належну шанобу ароматові.

Chanel ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне