RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Бренд Gunia Project представляє лінійку прикрас-амулетів «Сонце»

18 липня 2019

Нова колекція Gunia Project – це дебютна лінійка прикрас на кожен день. Сережки і кулони на ланцюжках різної довжини виконані зі срібла, покритого жовтим золотом. Носити такі можна порізно або стилізувати, нашаровуючи каскади ланцюжків. Вироби пасують як дівчатам, так і хлопцям.

Під час роботи над колекцією творці бренду Наталя Каменська та Марія Гаврилюк шукали тотемних тварин з української культури. У першій колекції вони представляють кілька символів, які відображають знакові історичні епохи.

Підвіски «Сонце» і «Лютий звір – риська» цитують амулети епохи християнізації Київської Русі. Сережки і кулон з левом – це початковий період українського бароко. Саме зображення натхненне пригодами найстарішого скульптурного символу Львова – Лева Лоренцовича. У дусі бренду зображення витримані в стилі наїву, так що хижаки виглядають прирученими тваринами.

З новою колекцією бренд продовжує розширювати лінійку продуктів. «Gunia Project – це бренд-проект. Ми хочемо створювати нові традиції, переосмислювати історію в сучасному дизайні, робити речі, які б ставали фамільними цінностями», – каже Наталя Каменська, авторка бренду.

аксессуары · Украинские дизайнеры ·

Ще в розділі Аксесуари

Популярне