VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Театр на Подолі покаже онлайн-виставу «Шинель»

23 березня 2021

Карантин змусив креативну індустрію придумувати нові формати. Одним з найпопулярніших форматів у всьому світі стали онлайн-вистави. 1 квітня відбудеться онлайн-прем’єра відеовистави «Шинель». Це постанова Театру на Подолі, у якій творці об’єднують сценічне мистецтво й саунд-ефекти, щоб максимально перенести глядача в театральний зал під час перегляду на комп’ютері в себе вдома.

Сюжет повісті «Шинель» Миколи Гоголя добре знайомий глядачеві: це історія про «маленьку людину», яка стикається з неприйняттям суспільства, осудом і в підсумку гине, перетворюючись на примару. Даша Малахова й Наталія Чижова, продюсерки вистави, упевнені: спектакль особливо актуальний сьогодні. «Просте спілкування замість відведення очей, допомога замість глузування, добро замість агресії — такий рецепт взаємин у здоровому суспільстві».

Спеціально для відеоверсії електронні саундпродюсери Олександр Філоненко й Дмитро Авксентьєв написали музичний супровід, а записували композиції безпосередньо на сцені театру у виконанні симфонічного оркестру «Віртуози Києва». Онлайн-прем’єра відеовистави «Шинель» відбудеться 1 квітня — у день народження Миколи Гоголя. Відтак усі охочі зможуть її подивитися упродовж 10 днів. Щоб побачити спектакль, потрібно зареєструватися на сайті проєкту «Театр 360 градусів».

Коронавирус ·

Ще в розділі Театр

Популярне