Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

«Нові шрами»: на YоuTube покажуть спектакль про проблему домашнього насилля

25 листопада 2020

25 листопада — Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля проти жінок. Цього дня в Україні відбудеться прем’єра інтерактивного спектаклю «Нові шрами», який створено завдяки співпраці організації ООН Жінки й «Дикого театру». 25 листопада всі охочі зможуть подивитися спектакль на YouTube-каналі офісу ООН в Україні.

«Нові шрами» — спектакль на основі реальних історій українських жінок про моральне й фізичне насилля, яке вони пережили. «Для „Дикого театру“ важливо робити відверті й чесні проєкти, які можуть надихнути людей на зміни в житті, — каже Ярослава Кравченко, засновниця «Дикого театру», адвокатка руху HeForShe в Україні. — „Нові шрами“ цікаві тим, що створені на основі реальних історій, якими з нами ділилися жінки різного віку з усієї країни. Це історії, пройняті болем і відчаєм, але всі, хто побачить виставу, зрозуміють: вихід — є».

Проблема домашнього насилля у світі та в Україні тепер особливо актуальна. «Під час пандемії ми спостерігаємо зростання домашнього насилля в усьому світі, — розповідає Оснат Лубрані, координаторка системи ООН в Україні. — Ви можете вплинути на це — змінити ситуацію, підтримавши жінок і дівчат, які постраждали від насилля; створити безпечне середовище, вільне від насилля; вимагати правосуддя й дати можливість отримати допомогу тим, хто її потребує».

Історії для спектаклю зібрали й обробили драматургиня Кіра Малініна та режисерка проєкту Наталія Сіваненко. У виставі беруть участь Римма Зюбіна, Анна Кузіна, Анна Абраменок, Анна Сердюк, Марина Сердешнюк.

Ще в розділі THEATRE

Популярне