RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Життя в рожевому кольорі: відкриття ресторану «Чайка» в Одесі

03 червня 2021

«Рожевий я люблю, ти ж знаєш», — каже мені задоволена Наташа Зінько під час туру  оновленими інтер’єрами «Чайки». Кілька місяців тому разом з командою однодумців дизайнерка заходилася модернізувати ресторан на Аркадійській алеї.

Наташа Зінько, Гаррі Нурієв

Новий яскраво-рожевий фасад з розправленими пташиними крилами на логотипі подібний до декорацій з «Голлівуду» Раяна Мерфі. Антураж розробили під пару: біля входу припарковано старий радянський кабріолет. З нагоди перезапуску він змінив кондове синє забарвлення на — ви вгадали — грайливе яскраво-рожеве. «Це правильний відтінок», — зазначає Наталя. Тут майже все так: стіни маленьких кабін, сидіння і посадкові пуфи пофарбовано в соковиті кольори солодкої вати та фруктових смузі — відповідно до Пантону вони містяться десь між забарвленням суконь Періс Гілтон зі спекотних нульових і мастю Рожевої Пантери.

Микита Грєшнов

Дизайнер Гаррі Нурієв, який прославився проєктами з Balenciaga і Nike та допомагав Наташі облаштовувати інтер’єр одеської «Чайки», має чудове чуття на Instagram-хотспоти — його роботи стають у стрічку соціальних медіа як влиті. Цього вечора фотогенічність оновлених інтер’єрів «Чайки» (спойлер: найкласніший — у задзеркаллі туалетних кімнат) випробовувала на міцність сама Наташа в апокаліптичній сукні Marine Serre, господиня ресторанної мережі Sumosan Жаніна Волкова, Гаррі Нурієв з партнером по Crosby Studios Тайлером Біллінджером у джинсах кльош з колекції Наташі та співачка Layah, яка матеріалізувалася в мікросукні з рожевого латексу на барній стійці, виконала для гостей дві композиції (одна — прем’єра спеціально для «Чайки») і своїми танцями розбила мені серце назавжди.

Гаррі Нурієв

Як не дуже досвідчений ресторанний оглядач, я обережно знайомлюся з командою на відкритій кухні ресторану і майже минаю фуршет. А дарма — змішуючи середземноморську й ізраїльську кухню, меню для «Чайки» розробляли Йоссі Шитріт і Давид Ельмакіас з тель-авівського David ve Yossef. У гастрономічному екстазі тут є на чому посковзнутися: гості хвалять креветковий фалафель, ризото з цвітної капусти і японські панкейки із соусом юзу.

LAYAH

Але я маю мету: прошу Наташу познайомити з головною людиною за стійкою бару — увагу привертає невпізнаний коктейль з піни кольору Tiffany's. Запитую Михайла Сафонюка, що розробив коктейльну карту закладу, який у «Чайці» спеціалітет. Чим напиватиметься ошатна тусівка на піку приморського сезону? З гітів вечора — майже флуоресцентний Ice Rock на горілці й суміші лікерів, який я вподобав, і чудовий Golden Haze на цитрусовій горілці, до якого кладуть прозорий листовий скелет, — для цього, як з’ясувалося, листя сушать упродовж шести місяців. На вигляд напій як японське хоку, розлите по келихах, — об нього цього вечора я природно й спіткнувся.

Дмитро Ананьєв, Наташа Зінько, Веня Брикалін

Будете в Одесі — обов’язково завітайте до «Чайки», де цього літа точно будуть гучні вечері, п’янкі вечірки й запальні танці. А звідти до Дрімленду, як від заправки в телепроєкті Раяна Мерфі, — на яскраво-рожевому кабріолеті рукою сягнути.

Текст: Веня Брикалін

Ще в розділі Ресторани

Популярне