RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

Еволюція подорожей: колекція валіз TUMI 19 Degree

03 листопада 2020

Провідний міжнародний бренд аксесуарів для подорожей TUMI представив колекцію валіз 19 Degree, для виготовлення яких залучено нові технології.

Ідея створення культової колекції 19 Degree натхнена прагненням бренду до інновацій і пошуку нових матеріалів, щоб втілити у своєму продукті вершину майстерності на ринку товарів для подорожей. Проте в TUMI не забувають і про класичний підхід до подорожей, продовжуючи дотримувати ідеї, що подорож — це не тільки утилітарний досвід, а й можливість відчути емоційний зв’язок від самого процесу пізнання світу завдяки наявним речам.

Особливістю колекції валіз є деталі, як-от алюміній або унікальний візерунок, зроблений під кутом 19 градусів. Конструкційна міцність валіз привертає увагу й до більш філософських роздумів, пов’язаних з баченням навколишнього світу під іншим кутом. TUMI називають цю колекцію монументальною. Створеною для навіювання трепету, натхнення й захвату.

«Колекція 19 Degree завжди перебувала на стику архітектури й руху, — каже Віктор Санц, творчий директор TUMI. — Піднесений характер колекції не тільки забезпечує найкращі у своєму класі характеристики, але водночас має і власну оповідь. Ми хотіли розширити це враження за допомогою візуалізації. Тож у цифровій кампанії використали технологію CGI, яка створює нову перспективу у світі подорожей і мистецтва».

Колекція валіз TUMI 19 Degree доступна в бутику Luxury House в Ocean Plaza у Києві.

путешествия ·

Ще в розділі Подорожі

Популярне