VOGUE UA CONFERENCE 2021FASHION & BUSINESS 9/09
RU UA

Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

ЮЮ — нова артистка музичного видавництва Masterskaya

20 березня 2021

Ексучасниця групи YUKO — Юлія Юріна запустила сольний проєкт ЮЮ, в рамках якого представляє актуальний попматеріал, несподівані зухвалі образи і стиль.

«Я зрозуміла, що довго намагалася догодити всім, окрім себе. Свої смаки я ховала в папку "гілті плежа", від чого дуже сильно втомилася і не хочу нікому нічого більше доводити. Я хочу жити так як хочу, навчитися бути чесною з собою і розважатися. Вам може це подобатися, а може і не подобатися, але я така на шляху до себе і власної волі. Я дозволяю собі розважатися і кличу вас робити це разом зі мною», — розповідає ЮЮ у себе в Instagram.

На музичній сцені ЮЮ дебютує з EP «Онліфан» і кліпом на пісню «Молоко». «"Онліфан" — це 4 несподіваних треки: "Молоко", "Локони", "Метелики", "Вебкам". Це нова попмузика. Така, якою вона має бути. Тепер жодних компромісів», — каже ЮЮ.

«Настав час зробити камінг-аут. Я — попсовик, моя душа — попсятище вульгарне до кісток, до мозку, до надр своїх надр. Прикривався андеґраундом просто для того, щоб зачепити якомога більше аудиторії, але попса в мені з самого першого альбому групи «Комбінація»! І моє продовження як попсовика тепер має дві літери — "Ю" і "Ю" і співає як Юріна Юля», — коментує дебют своєї підопічної Іван Дорн.

Зйомки кліпу «Молоко» проходили в Будинку Культури Masterskaya і тривали 13 годин. Режисеркою кліпу стала Юлія Лютий-Мороз, а акторами — друзі ЮЮ. ЮЮ змінила 4 образа, а всі костюми створювалися спеціально для артистки.

Фото: Дарія Мангубі

музыканты · музыкальные премьеры ·

Ще в розділі Музика

Популярне