Журнал VOGUE

Підписатися
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

#VOICESOFNATION: Іван Дорн виконує «Чом, чом, земле моя»

28 червня 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Його наступний учасник – Іван Дорн, який вибрав для виконання "Чом, чом, земле моя". 

"Я люблю цю пісню усім серцем, вона для мене особлива та рідна! Я її співав у хорі, у музичній школі мого рідного Славутича. Я пам’ятаю, як танув та розчинявся від басової партії, за яку відповідав. У багатоголоссі ця пісня – справжній шедевр", – згадує співак. 

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

Ще в розділі MUSIC

Популярне