Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

#VOICESOFNATION: гурт TVORCHI виконує "Я піду в далекі гори"

26 липня 2022

Vogue UA разом із ЦУМ Київ продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступні його учасники – гурт TVORCHI, що вибрав для виконання пісню "Я піду в далекі гори".

"Ми вибрали оригінальну версію «Я піду в далекі гори» Володимира Івасюка. Це зворушлива пісня геніального автора, сповнена кохання й жаги до життя. Пісні, як ця, – безсмертні, і завжди прославлятимуть Україну та її культуру. Присвячуємо це виконання всім закоханим, яких вимушено розділила війна", – розповідають Ендрю Гуцуляк та Джефрі Кенні.

Довідка Vogue:

ЦУМ Київ – єдиний в Україні класичний універмаг, у якому представлені найкращі світові бренди одягу, взуття, товари для дітей і дому тощо. У портфоліо універмагу сьогодні можна побачити як імена відомих іноземних брендів – Marni, Stella McCartney, Victoria Beckham та Proenza Schouler, так і видатних українських дизайнерів – Anna October, Litkovskaya, GUDU, Frolov, Bobkova. Підтримка української моди, культури та молодих талантів завжди була серед головних цінностей універмагу. 

#VOICESOFNATION ·

Ще в розділі MUSIC

Популярне