Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь

#VOICESOFNATION: Еміне Джапарова декламує вірш «Люди й нелюди»

22 липня 2022

Vogue UA продовжує #VOICESOFNATION – проєкт з участю українських артистів, державних діячів, митців і зірок спорту, спрямований на промоцію української пісні й поезії та підтримку нашої країни у світі. Наступна його учасниця – Еміне Джапарова,  заступниця Міністра закордонних справ, яка вибрала для декламації власний вірш "Люди й нелюди".

"Мені здавалося, що після Другої світової війни людство усвідомило: війна це негідна форма комунікації між людством, країнами та людьми. Мене завжди дивувало, чому є люди, а є нелюді, чому є агресивні країни, які нападають, атакують і хочуть більше, ніж у них є, а є ті країни, що захищають себе, захищають своє право бути тими, хто вони є. І саме такою країною, такими людьми для мене є Україна та українці. І цей вірш присвячений нашій країні, нашим людям, і тим нелюдям, які вже восьмий рік поспіль намагаються забрати в нас головне – нашу свободу", – розповідає Еміне Джапарова про те, як з’явився цей вірш. 

#VOICESOFNATION ·

Ще в розділі MUSIC

Популярне